Garážové brány

Garážové brány montované firmou Sundoor sú vyhotovené z kvalitných materiálov a vyznačujú sa svojou dlhovekosťou. Ponúkame na výber rôzne spôsoby prevedenia, rozmery, povrchové úpravy, farby.

Brány a pohony spĺňajú náročné európske technické štandardy a disponujú systémom zabezpečenia voči zovretiu, ktorý zabráni zraneniu ľudí zachytených bránou prípadne poškodeniu majetku. Ďalším z bezpečnostných prvkov je ovládanie bezpečným 24 V napätím.

Samozrejmosťou je že systém obsahuje bezpečnostnú optozávoru a možnosť nastavenia časového intervalu zavretia brány. Ovládanie brány je možné samozrejme s dialkovým ovládačom alebo klúčovým spínačom. Samotná inštalácia je nekomplikovaný a rýchly proces. Rovnako demontáž je jednoduchá a nie je nutné vždy rozobrať celú bránu, postačí vybrať samotný motor.

Jednotlivé produkty sú vybavené inteligenciou umožňujúcou rozoznávanie zapnutého či vypnutého limitného spínača a zabrániť tak 

plytvaniu času, či chybám v zapojení vodičov. Limitné spínače sú skonštruované tak, aby odolali akýmkoľvek poveternostným podmienkam a nesklamali majiteľov práve vtedy, keď to najviac potrebujú.

Pre jednoduchší prístup je zabudovaná riadiaca jednotka umiestnená vpredu a programuje sa pomocou prehľadného LCD displeja.

V ponuke Sundoor sú motory pre posuvné brány, prípadne dvojkrídlové garážové brány schopné otvoriť sa až o 125°. Motory rôznych rozmerov a tvarov je možné vzhliadnuť na priložených videách, takže zákazník vidí produkt v akcii ešte pred jeho výberom.

Posuvné a krídlové plotové brány

Priemyselné brány

Priemyselné brány sú vyrábaná presne na mieru, pričom si možno vybrať z rôznych spôsobov prevedenia, rozmerov, farieb, použitých materiálov, kovaní. Pre svoju variabilitu sú určené najmä pre priemyselné objekty, kde sa požadujú veľké vstupné  otvory. Vyrábané sú zo špeciálnych komponentov, ktoré odolávajú vysokému zaťaženiu a frekventovanému využívaniu.