Sekcionálne priemyselné brány

Vďaka variabilnému systému kovania sa sekcionálne priemyselné brány prispôsobia každému objektu. Otvárajú sa smerom nahor, čo zabezpečí maximálny možný priestor pred aj za bránou. Montáž sekcionálnych priemyselných brán sa prispôsobí požiadavkám zákazníka a dispozičnému riešeniu objektu. 

Sekcionálne priemyselné brány sa optimálne prispôsobia každému objektu. Ovládanie na diaľku a ťahový spínač uľahčia pravidelný chod sekcionálnych priemyselných brán. Vyrábajú sa na mieru, ich skvelé izolačné vlastnosti predurčujú tieto brány na každodenné používanie. Sú vyrobené z ocele a disponujú 40 mm polyuretánovou izoláciou. Jadro zamedzuje unikaniu tepla a šetrí tak nielen energie, ale hlavne finančné prostriedky.

Vďaka použitým materiálom sú zároveň bezpečné a pevné. V prípade väčších rozmerov brán sa dá nainštalovať výstuha proti priehybu a nárazom vetra. Brány je možné doplniť oknami, čo vnesie do priemyselných priestorov slnečné svetlo. Samozrejmosťou sú aj prechodové dvere. Ich ovládanie je buď manuálne pomocou lanka, prípadne diaľkovým ovládačom alebo rôznymi čidlami.