Rolovacie priemyselné brány

Priestorovo sú rolovacie priemyselné brány menej náročné ako sekcionálne priemyselné brány. Na druhej strane majú horšie izolačné vlastnosti. Vyrábajú sa na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka a dispozičného riešenia objektu. 

Konštrukčné riešenie zaberá minimálny priestor, čo v kombinácii so zateplením a zložením z odolných oceľových profilov, robí rolovacie priemyselné brány zaujímavým a funkčným riešením nielen pre podnikateľské objekty.

Konštrukcia na mieru a vlastnosti použitých materiálov sú zárukou, že rolovacie priemyselné brány vhodne zapadnú všade. Vhodné sú najmä do často využívaných priestorov, pretože sú odolné nielen voči poveternostným podmienkam, ale znesú aj vysokú intenzitu používania. Výhodou rolovacích priemyselných brán je, že sa môžu nainštalovať aj do už postavenej garáže či skladu, pretože nevyžadujú zásadné stavebné úpravy. S jednoduchým ovládaním či už manuálnym pomocou zaveseného lanka, prípadne diaľkovým ovládačom, ponúka dostatočný komfort a rýchle používanie, ktoré neprekáža pri práci.