Interiérové žalúzie

Vnútorné žalúzie sú najpoužívanejším spôsobom tienenia interiéru. V našej ponuke si môžete vybrať zo žálúzií rôznych rozmerov a dostupných farebných odtieňov. Vertikálne vnútorné žalúzie sú dostupné i v látkovom prevedení, čo umožňuje ich rýchlu demontáž a jednoduché vypranie. Použité materiály zaručia, že látka nestráca farbu ani kvalitu. 

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu predstavujú najmä v letných mesiacoch nevyhnutný doplnok moderného bývania. V Sundoor sú dostupné vo veľkostiach šitých na mieru zákazníkovi. Sú ľahko odnímateľné, vďaka použitiu sklolaminátového vlákna nepodliehajú korózii a teplotným zmenám. Siete sa vyrábajú vo farbách, ktoré splývajú s oknom a sú prakticky neviditeľné. Dostupné aj rolovacie siete, ktoré sa dajú veľmi rýchlo a jednoducho stiahnuť.

Siete na okná sú najúčinnejšou ochranou pred dotieravým hmyzom najmä v letných mesiacoch. Výhodou je, že zároveň umožňujú komfortné vetranie cez okná. V našej ponuke nájdete siete, ktoré sú vhodné na všetky typy dverí a okien. Vybrať si môžete pevné, posuvné, rolovacie okenné alebo dverové siete. Vďaka širokej škále prevedení si môžete zvoliť farbu rámu a sieťoviny, ktorá bude dokonale ladiť s farbou vašich okien alebo fasády. 

Sieťovina je vyrobená z kvalitného poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a je odolná teplotným rozdielom. Štandardné vyhotovenie je v sivej alebo čiernej farbe, ktorá je takmer neviditeľná na okne. Podľa želania zákazníka, vieme dodať aj sieťovinu v transparentnom vyhotovení, protipeľovú alebo zosilnenú pre miesta, kde sa pohybujú domáce zvieratá. Siete možno vybaviť aj tesniacou kefou, ktorá vyplní aj najmenšie rozdiely medzi rámom okna a sieťou. 

Pevné siete

Tvorí ich rám so sieťovinou. Ľahko sa montujú a demontujú. Ukotvujú sa pomocou otočných háčikov, nie je potrebný zásah do rámu. V prípade potreby sa dajú úplne demontovať a uskladniť. 

Otváracie sieťové dvere

Sú vhodné na takmer všetky typy dverí a výhodou je jednoduchá montáž. Do rámu sa uchytia pomocou pántov. Možno ich doplniť prielezom pre domáce zvieratá. 

Posuvné siete

Posuvné siete tvorí pevné krídlo umiestnené v lištách alebo ráme. Jednoduchá manipulácia do strán. Sú vhodné do veľkých okenných a dverových otvorov. Integrované kolieska umožňujú hladký a tichý chod. 

Rolovacie siete okenné 

Sieťovina je uložená v hornom boxe, ktorý chráni sieťovinu vtedy, keď sa nepoužíva. Sieť sa jednoducho ovláda pomocou šnúrky a držadla. 

Rolovacie siete dverové

Sú vhodné na miesta, kde nie je dostatok miesta. Sieťovina sa zasunie do postranného boxu. Ovláda sa jednoduchým vysunutím.

Plisované siete

Sú moderné a veľmi elegantné. Jednoducho sa dá stiahnuť nabok. Vďaka svojej konštrukcii umožňuje bezbariérový prechod cez dvere.

Pre viac informácií o dostupnosti jednotlivých produktov nás neváhajte kontaktovať.